​Fahrzeuge für jede Gelegenheit

 KOŠICE

​Wir sind KANSKY Car, Ihre ZUVERLÄSSIGE AUTOVERMIETUNG in Košice. Mieten Sie Neuwagen mit
Vollausstattung, zu GÜNSTIGEN Preisen! Wir haben tolle Mietwagen, die sich jeder leisten kann.

​Fahrzeug finden

​PKW IN UNSEREM FUHRPARK

​UNSEREM FUHRPARK

​PKW IN UNSEREM FUHRPARK

​UNSEREM FUHRPARK

​TECHNISCHER ZUSTAND

​Unser ganzer Fuhrpark ist in einem hervorragenden technischen Zustand.

​NEUE FAHRZEUGE

​Neue Fahrzeuge mit Top-Ausstattung sind bei uns selbstverständlich.

​EINFACHER PROZESS

​Sie können ein Auto schnell und bequem von zu Hause aus bestellen.

​TOLLE PREISE

​Wir bieten Top-Fahrzeuge zu unschlagbaren Preisen.

​PKW IN UNSEREM FUHRPARK

​Ein sparsamer Škoda FABIA, der überall parkt? Ein universeller und praktisch neuer Škoda OCTAVIA, der alle Herausforderungen des modernen Lebens bewältigen kann? Business Škoda SUPERB für lange Autobahnfahrten und Geschäftsverhandlungen? Ein Ausflug mit der Familie in eine Waldhütte
oder Skifahren in einem Bergort mit unserem neuen 4x4 Škoda KODIAQ? Wählen Sie mit uns PKW mit Top-Ausstattung zur Vermietung aus.

​UNSEREM FUHRPARK

​Bei KANSKY Car erledigen wir alles für Sie. Suchen Sie sich einfach ein Auto aus und wir kümmern uns
um den Rest.

​Wir wollen Ihnen bei den Herausforderungen des Alltags helfen. Deshalb lautet unser Motto: „KANSKY Car – Fahrzeuge für jede Gelegenheit“.

 ​+421 908 800 840
Petra Naďová
Petra Naďová
2023-03-30
Skvelý prístup , promtné zapožičanie, 100%tná informovanosť. Maximalna spokojnosť
Ladislav Štefanovič
Ladislav Štefanovič
2023-03-28
U spoločnosti KANSKY car s.r.o. som mal prenajaté vozidlo Mercedes V 250 long 8. miestnu. Auto bolo na prevzatie pristavené v dohodnutom termíne a absolútne čistučké. Auto počas celého nájmu jazdilo spoľahlivo a pohodlne. So službami KANSKY car s.r.o. som bol maximálne spokojný a aj prístup pracovníkov ku mne ako k zákazníkovi bol profesionálny. Určite odporúčam ich služby , ja si požičiam auto u spoločnosti KANSKY car s.r.o. aj nabudúce.
Vladimíra Kendrová
Vladimíra Kendrová
2023-03-17
Dobrý deň prajem, odporúčam Kansky car všetkými desiatimi. Veľmi milý a profesionálny prístup. Autíčko super bez výhrad, čisté, automatická prevodovka, pohodlne … a to sme cestovali 1200 km tam aj spať. Ak by som v budúcnosti potrebovala požičiať, tak určite KANSKY car 🙂
Milan FERENC
Milan FERENC
2023-02-19
Auto ma priviezlo a odviezlo kde som chcel, nenajazdil som veľa a už vôbec nie s automatom. S autom som spokojný, mám voči autu malú výhradu, ale to je na výrobcu. Prídem si po auto aj v lete.
Daniel Harsányi
Daniel Harsányi
2023-02-11
Ďakujem za profesionálny prístup , rýchle vybavenie a všetok komfort ohľadne toho. Auto ma čakalo čisté aj keď som nemusel vrátil som ho rovnako 😉 Môžem odporúčať
Peter's Touch
Peter's Touch
2023-02-11
Úplne nové, čisté, spoľahlivé autá s automatickými prevodovkami. Perfektná dostupnosť autopožičovne iba 2min od autobusovej a železničnej stanice v KE. Prehľadný web, reálne fotky áut a k tomu bezpečná platba kartou na webe.
Adrián Trojanovič
Adrián Trojanovič
2023-02-09
Odporúčam. Skvelý a profesionálny prístup zamestnancov KANSKYcar. Auto som dostal krásne čisté a umyté zvonku aj zvnútra. Celú ponuku vozidiel majú v tejto požičovni s automatickými prevodovkami. Mal som prenajatý Mercedes triedy V, úplne nový, je to zážitok. Všetko bolo na úrovni, podpísané zmluvy o prenájme, auto prehliadnuté. Rád sa sem opäť vrátim.
Lujza Gregoreková
Lujza Gregoreková
2023-01-04
Great service, all went smoothly
Kontakt