CARS FOR ALL SEASONS

 KOŠICE

​We are KANSKY car, your RELIABLE CAR rental company in Košice. Rent new, fully-equipped cars at AFFORDABLE prices! We have great rental cars available that everyone can afford.

Car search by date ​

​PERSONAL CARS IN OUR FLEET

Our fleet

​UTILITY CARS IN OUR FLEET

Our fleet

​TECHNICAL CONDITION

​Our entire fleet of cars is in top technical condition.

​NEW CARS

​For us, new cars with great equipment packages are a matter of course.

​SIMPLE PROCESS

​You can order a car quickly and easily, from the comfort of your home.

​GREAT PRICES

​We offer high-end cars at unbeatable prices.

​CARS IN OUR FLEET

​Are you interested in the economical Skoda FABIA that can park anywhere? A versatile and practical new Skoda OCTAVIA that can meet all the challenges of modern life? Or an executive Skoda SUPERB for a long trip on the highway and for business negotiations? Are you planning a trip with your family to a cottage in the forest, or a ski vacation in a mountain resort with our new 4x4 Skoda KODIAQ? Choose from our cars available to rent with top equipment packages.

Our fleet

​At KANSKY car, we will arrange everything for you: just choose a car and we will take care of the rest

​We want to help you with the challenges of daily life. That’s why our motto is: “KANSKY car – cars for all seasons”.

 ​+421 908 800 840
Petra Naďová
Petra Naďová
2023-03-30
Skvelý prístup , promtné zapožičanie, 100%tná informovanosť. Maximalna spokojnosť
Ladislav Štefanovič
Ladislav Štefanovič
2023-03-28
U spoločnosti KANSKY car s.r.o. som mal prenajaté vozidlo Mercedes V 250 long 8. miestnu. Auto bolo na prevzatie pristavené v dohodnutom termíne a absolútne čistučké. Auto počas celého nájmu jazdilo spoľahlivo a pohodlne. So službami KANSKY car s.r.o. som bol maximálne spokojný a aj prístup pracovníkov ku mne ako k zákazníkovi bol profesionálny. Určite odporúčam ich služby , ja si požičiam auto u spoločnosti KANSKY car s.r.o. aj nabudúce.
Vladimíra Kendrová
Vladimíra Kendrová
2023-03-17
Dobrý deň prajem, odporúčam Kansky car všetkými desiatimi. Veľmi milý a profesionálny prístup. Autíčko super bez výhrad, čisté, automatická prevodovka, pohodlne … a to sme cestovali 1200 km tam aj spať. Ak by som v budúcnosti potrebovala požičiať, tak určite KANSKY car 🙂
Milan FERENC
Milan FERENC
2023-02-19
Auto ma priviezlo a odviezlo kde som chcel, nenajazdil som veľa a už vôbec nie s automatom. S autom som spokojný, mám voči autu malú výhradu, ale to je na výrobcu. Prídem si po auto aj v lete.
Daniel Harsányi
Daniel Harsányi
2023-02-11
Ďakujem za profesionálny prístup , rýchle vybavenie a všetok komfort ohľadne toho. Auto ma čakalo čisté aj keď som nemusel vrátil som ho rovnako 😉 Môžem odporúčať
Peter's Touch
Peter's Touch
2023-02-11
Úplne nové, čisté, spoľahlivé autá s automatickými prevodovkami. Perfektná dostupnosť autopožičovne iba 2min od autobusovej a železničnej stanice v KE. Prehľadný web, reálne fotky áut a k tomu bezpečná platba kartou na webe.
Adrián Trojanovič
Adrián Trojanovič
2023-02-09
Odporúčam. Skvelý a profesionálny prístup zamestnancov KANSKYcar. Auto som dostal krásne čisté a umyté zvonku aj zvnútra. Celú ponuku vozidiel majú v tejto požičovni s automatickými prevodovkami. Mal som prenajatý Mercedes triedy V, úplne nový, je to zážitok. Všetko bolo na úrovni, podpísané zmluvy o prenájme, auto prehliadnuté. Rád sa sem opäť vrátim.
Lujza Gregoreková
Lujza Gregoreková
2023-01-04
Great service, all went smoothly
Contact