AUTÁ DO KAŽDÉHO POČASIA

 KOŠICE

My sme KANSKY car, tvoja SPOĽAHLIVÁ AUTOPOŽIČOVŇA v Košiciach. Požičaj si nové autá v plnej výbave, za DOSTUPNÉ ceny! Máme skvelé autá na prenájom, ktoré si môže dovoliť každý.

Vyhľadať auto podľa dátumu

Osobné Autá V Našej Flotile

Ponuka áut 

Úžitkové Autá V Našej Flotile

Ponuka áut  

TECHNICKÝ STAV

Celá flotila našich áut je v špičkovom technickom stave.

NOVÉ AUTÁ

Nové autá s nadštandardnou výbavou sú u nás samozrejmosťou.

JEDNODUCHÝ PROCES

Auto si objednáte rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

SKVELÉ CENY

Ponúkame špičkové autá za bezkonkurenčné ceny.

Osobné Autá V Našej Flotile

Úsporná Škoda FÁBIA, ktorá všade zaparkuje? Univerzálna a praktická nová Škoda OCTAVIA, ktorá zvládne všetky výzvy moderného života? Biznis Škoda SUPERB na dlhé cesty diaľnicou a obchodné rokovania? Výlet s rodinou na chatu do lesa, či lyžovačku v horskom stredisku s našou novou 4x4 Škodou KODIAQ? Vyber si s nami osobné autá na prenájom v špičkovej výbave.

Naša flotila 

V KANSKY car za vás vybavíme všetko. Stačí si vybrať auto a o ostatné sa postaráme my

Chceme ti pomáhať v každodenných životných výzvach. Preto je naše motto: „KANSKY car – autá do každého počasia“.

 ​+421 908 800 840
Petra Naďová
Petra Naďová
2023-03-30
Skvelý prístup , promtné zapožičanie, 100%tná informovanosť. Maximalna spokojnosť
Ladislav Štefanovič
Ladislav Štefanovič
2023-03-28
U spoločnosti KANSKY car s.r.o. som mal prenajaté vozidlo Mercedes V 250 long 8. miestnu. Auto bolo na prevzatie pristavené v dohodnutom termíne a absolútne čistučké. Auto počas celého nájmu jazdilo spoľahlivo a pohodlne. So službami KANSKY car s.r.o. som bol maximálne spokojný a aj prístup pracovníkov ku mne ako k zákazníkovi bol profesionálny. Určite odporúčam ich služby , ja si požičiam auto u spoločnosti KANSKY car s.r.o. aj nabudúce.
Vladimíra Kendrová
Vladimíra Kendrová
2023-03-17
Dobrý deň prajem, odporúčam Kansky car všetkými desiatimi. Veľmi milý a profesionálny prístup. Autíčko super bez výhrad, čisté, automatická prevodovka, pohodlne … a to sme cestovali 1200 km tam aj spať. Ak by som v budúcnosti potrebovala požičiať, tak určite KANSKY car 🙂
Milan FERENC
Milan FERENC
2023-02-19
Auto ma priviezlo a odviezlo kde som chcel, nenajazdil som veľa a už vôbec nie s automatom. S autom som spokojný, mám voči autu malú výhradu, ale to je na výrobcu. Prídem si po auto aj v lete.
Daniel Harsányi
Daniel Harsányi
2023-02-11
Ďakujem za profesionálny prístup , rýchle vybavenie a všetok komfort ohľadne toho. Auto ma čakalo čisté aj keď som nemusel vrátil som ho rovnako 😉 Môžem odporúčať
Peter's Touch
Peter's Touch
2023-02-11
Úplne nové, čisté, spoľahlivé autá s automatickými prevodovkami. Perfektná dostupnosť autopožičovne iba 2min od autobusovej a železničnej stanice v KE. Prehľadný web, reálne fotky áut a k tomu bezpečná platba kartou na webe.
Adrián Trojanovič
Adrián Trojanovič
2023-02-09
Odporúčam. Skvelý a profesionálny prístup zamestnancov KANSKYcar. Auto som dostal krásne čisté a umyté zvonku aj zvnútra. Celú ponuku vozidiel majú v tejto požičovni s automatickými prevodovkami. Mal som prenajatý Mercedes triedy V, úplne nový, je to zážitok. Všetko bolo na úrovni, podpísané zmluvy o prenájme, auto prehliadnuté. Rád sa sem opäť vrátim.
Lujza Gregoreková
Lujza Gregoreková
2023-01-04
Great service, all went smoothly